Mobile jQuery Theme (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (63 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: More
ne: थप

en: Version
ne: संस्करण

en: view
ne: दृश्य

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Error
ne: त्रुटि

en: Block
ne: ब्लक

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Roles
ne: भूमिका

en: Overridden
ne: बदर भयो

en: Warning
ne: चेतावनी

en: OK
ne: ठिक छ

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Uninstall
ne: हटाउनु

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: View user profile.
ne: प्रयोगकर्ताको व्यक्तिविवरण हेर्नुस

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Your search yielded no results
ne: तपाईँको खोजीको केहि पनि परिणाम भेटिएन

en: Choice
ne: विकल्प

en: Info
ne: जानकारी

en: Global Settings
ne: ग्लोबल सेटिङहरू

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to page @number
ne: @number पृष्ठमा जानुहोस्

en: @user's picture
ne: @user को तस्विर

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Hide descriptions
ne: विवरण लुकाउनुहोस्

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Vote count
ne: मतगणना

en: Search form
ne: खोजी फारम

en: No modules are available to uninstall.
ne: अनइन्स्टल गर्नको लागि कुनै मोड्युल उपलब्ध छैन

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
ne: <a href="@poweredby">ड्रुपल</a> बाट संचालित

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Text Formats
ne: पाठ ढाँचाहरू

en: (Machine name: @type)
ne: (मशीन नाम: @type)
