Mobile jQuery Theme (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (36 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: More
ps: نور

en: Search
ps: لټون

en: Weight
ps: وزن

en: Parent
ps: پلرين

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Format
ps: بڼه

en: Refresh
ps: تاندول

en: Region
ps: سيمه

en: Error
ps: تیروتنه

en: Block
ps: غونډ

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Vocabulary name
ps: قاموس نوم

en: Warning
ps: خبرتيا

en: OK
ps: سمه ده

en: @time ago
ps: @time مخکې

en: Search results
ps: پایلې پلټون

en: Empty
ps: تش

en: Info
ps: مالومات

en: Grid
ps: ځاليز

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام

en: Search form
ps: پلټون فورمه

en: Alert
ps: خبراوى

en: Style name
ps: ډول نوم

en: Text Formats
ps: متن بڼې
