Mobile jQuery Theme (7.x-1.1-beta1) - en to am translation catalogue (48 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Version
am: ሥሪት

en: view
am: ትይታ

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት

en: Parent
am: ወላጅ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Default
am: ነባሪ

en: Region
am: ክልል

en: Error
am: ስህተት

en: Block
am: ጥምር

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Custom
am: ብጁ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Vocabulary name
am: የመዝገበ ቃላት ስም

en: Uninstall
am: አራግፍ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: View user profile.
am: የተጠቃሚ መገለጫዎችን ተመልከት።

en: @time ago
am: @time በፊት

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Go to page @number
am: ወደ ገጽ @number ሂድ

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: Hide descriptions
am: ማብራሪያዎችን ደብቅ

en: Compress layout by hiding descriptions.
am: ማብራሪያዎችን በመደበቅ አቀማመጡን አምቅ።

en: edit permissions
am: ፈቃዶችን አርትእ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: sort ascending
am: ሽቅብ ደርድር

en: sort descending
am: ቁልቁል ደርድር

en: No blocks in this region
am: በዚህ ክልል ውስጥ ምንም ጥምር የለም
