Mobile jQuery Theme (7.x-1.1-beta1) - en to bg translation catalogue (83 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Comments
bg: Коментари

en: More
bg: още...

en: Version
bg: Версия

en: view
bg: преглед

en: Search
bg: Търси

en: Weight
bg: Тегло

en: Parent
bg: Родител

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Back
bg: Назад

en: Default
bg: По подразбиране

en: Format
bg: Формат

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Region
bg: Област на сайта

en: no screenshot
bg: няма снимка на екрана

en: Error
bg: Грешка

en: Block
bg: Блокирай

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Menu link
bg: Елемент от меню

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Roles
bg: Роли

en: Vocabulary name
bg: Име на речника

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Uninstall
bg: Деинсталация

en: Operation
bg: Действие

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: View user profile.
bg: Виж потребителския профил

en: @time ago
bg: преди @time

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Your search yielded no results
bg: Няма съвпадения по Вашата заявка

en: Empty
bg: Празно

en: Choice
bg: Избор

en: revert
bg: връщане

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Go to page @number
bg: Към страница @number

en: Show descriptions
bg: Покажи описанията

en: Blue
bg: Син

en: @user's picture
bg: снимка на @user

en: Preview trimmed version
bg: Преглед на кратката версия

en: Preview full version
bg: Преглед на пълната версия

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: No comments available.
bg: Няма достъпни коментари.

en: Black
bg: Черен

en: Expand layout to include descriptions.
bg: Разшири изгледа, за да се визуализират описанията.

en: Hide descriptions
bg: Скрий описанията

en: Compress layout by hiding descriptions.
bg: Направи блока по-малък, скривайки описанията.

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: edit permissions
bg: редактирай права

en: edit role
bg: редактирай роля

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: sort ascending
bg: възходящо сортиране

en: sort descending
bg: низходящо сортиране

en: No blocks in this region
bg: Няма блокове в тази зона

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
bg: Изчистената версия на вашата публикация показва как ще изглежда тя, когато е представена на главната страница или когато е експортирана за разпространение. <span class="no-js"> Можете да вмъкнете разделителя "&lt;!--break--&gt;" (без кавичките) , за да нагласите къде да се разделя публикацията.</span>

en: Vote count
bg: Брояч на гласове

en: Search form
bg: Форма за търсене

en: No modules are available to uninstall.
bg: Няма налични модули за деинсталиране.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
bg: Тази тема изисква PHP версия @php_required и е несъвместима с PHP версия !php_version.

en: (active tab)
bg: (активен раздел)

en: Status message
bg: Статус съобщение

en: Subscribe to @feed-title
bg: Абонирай се за @feed-title

en: More information about text formats
bg: По-подробна информация за текстовите формати

en: Style name
bg: Име на стила

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
bg: Създаден с <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: Close overlay
bg: Затвори допълнителния слой
