Mobile jQuery Theme (7.x-1.1-beta1) - en to ca translation catalogue (123 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Comments
ca: Comentaris

en: More
ca: Més

en: Version
ca: Versió

en: view
ca: mostra

en: Search
ca: Cerca

en: Weight
ca: Pes

en: Parent
ca: Pare

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Back
ca: Enrere

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Default
ca: Per defecte

en: Refresh
ca: Refresca

en: Region
ca: Regió

en: no screenshot
ca: sense captura

en: Check
ca: Comprova

en: Block
ca: Bloc

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Roles
ca: Rols

en: Vocabulary name
ca: Nom del vocabulari

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Warning
ca: Avís

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Uninstall
ca: Desinstal·la

en: Operation
ca: Operació

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: View user profile.
ca: Mostra el perfil d'usuari.

en: @time ago
ca: fa @time

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: Your search yielded no results
ca: La vostra cerca no ha tornat cap resultat.

en: Empty
ca: Buit

en: Choice
ca: Opció

en: White
ca: Blanc

en: revert
ca: reverteix

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Go to page @number
ca: Vés a la pàgina @number

en: Grid
ca: Graella

en: Show descriptions
ca: Mostra les descripcions

en: Blue
ca: Blau

en: @user's picture
ca: imatge de @user

en: More help
ca: Més ajuda

en: Preview trimmed version
ca: Previsualitza la versió reduïda

en: Preview full version
ca: Previsualitza la versió sencera

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: No comments available.
ca: No hi ha comentaris disponibles.

en: Black
ca: Negre

en: Expand layout to include descriptions.
ca: Expandeix el format per a incloure-hi descripcions.

en: Hide descriptions
ca: Oculta les descripcions

en: Compress layout by hiding descriptions.
ca: Comprimeix el format per a amagar les descripcions.

en: Effect
ca: Efecte

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: edit permissions
ca: edita permisos

en: edit role
ca: edita un rol

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Yellow
ca: Groc

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Vertical Tabs
ca: Pestanyes verticals

en: sort ascending
ca: ordenació ascendent

en: sort descending
ca: ordenació descendent

en: No blocks in this region
ca: Cap bloc en aquesta regió

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
ca: La versió retallada dels vostres enviaments mostra quin aspecte tenen aquests quan es promouen a la pàgina principal o quan s'exporten per a sindicació. <span class="no-js"> Podeu inserir el delimitador "&amp;lt;!--break--&amp;gt;;" (sense les cometes) per ajustar el punt de tall de l'enviament.</span>

en: Vote count
ca: Recompte de vots

en: Search form
ca: Formulari de cerca

en: No modules are available to uninstall.
ca: No hi ha mòduls disponibles per desinstal·lar.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
ca: Aquest tema requereix la versió @php_required de PHP i és incompatible amb la versió !php_version.

en: Alert
ca: Alerta

en: width @width
ca: amplada @width

en: height @height
ca: alçada @height

en: upscaling allowed
ca: permet el sobreescalat

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
ca: aleatori entre -@degrees&deg i @degrees&deg

en: Main Menu
ca: Menú principal

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Subscribe to @feed-title
ca: Subscriu-te al @feed-title

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
ca: <a href="@login">Inicieu sessió</a> o <a href="@register">registreu-vos</a> per a enviar comentaris

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
ca: <a href="@login">Inicieu sessió</a> per a enviar comentaris

en: More information about text formats
ca: Més informació sobre els formats de text

en: Style name
ca: Nom de l'estil

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
ca: Actualment no hi ha cap estil. <a href="!url">Afegiu-ne un</a>.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
ca: Actualment no hi ha efectes en aquest estil. Afegiu-ne un seleccionant una opció de sota.

en: view actual size
ca: veure en mida real

en: Sample original image
ca: Imatge original d'exemple

en: Sample modified image
ca: Imatge modificada d'exemple

en: Date type
ca: Tipus de data

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
ca: Aquesta versió no és compatible amb el Drupal !core_version i cal que sigui substituïda.

en: Requires: !module-list
ca: Requereix: !module-list

en: Required by: !module-list
ca: Requerit per: !module-list

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
ca: Funciona amb el <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
ca: No hi ha vocabularis disponibles. <a href="@link">Afegiu-ne un</a>.

en: Show more content
ca: Mostra més contingut

en: @name <em>(locked)</em>
ca: @name <em>(bloquejat)</em>

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Close overlay
ca: Tanca la capa

en: Drag and drop these blocks to the columns below. Changes are automatically saved. More options are available on the <a href="@dashboard-url">configuration page</a>.
ca: Arrossegueu-i-deixeu-anar aquests blocs a les columnes de sota. Els canvis es desaran automàticament. Hi ha més opcions disponibles a la <a href="@dashboard-url">pàgina de configuració</a>.

en: Text Formats
ca: Formats de text

en: Add other blocks
ca: Afegeix altres blocs

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
ca[0]: Per desinstal·lar @module, cal desinstal·lar primer el següent mòdul: @required_modules
ca[1]: Per desinstal·lar @module, cal desinstal·lar primer els següents mòduls: @required_modules

en: (Machine name: @type)
ca: (Nom màquina: @type)
