Mobile jQuery Theme (7.x-1.1-beta1) - en to cs translation catalogue (121 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Comments
cs: Komentáře

en: More
cs: Více

en: Version
cs: Verze

en: view
cs: zobrazit

en: Search
cs: Hledat

en: Weight
cs: Váha

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Back
cs: Zpět

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Default
cs: Výchozí

en: Format
cs: Formát

en: Refresh
cs: Obnovení

en: no screenshot
cs: bez ukázky

en: Check
cs: Šek

en: Error
cs: Chyba

en: Block
cs: Blok

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Menu link
cs: Položka menu

en: Custom
cs: Vlastní

en: Roles
cs: Role

en: Vocabulary name
cs: Název slovníku

en: Overridden
cs: Překryto

en: Warning
cs: Varování

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Uninstall
cs: Odinstalovat

en: Operation
cs: Operace

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: View user profile.
cs: Zobrazit profil uživatele.

en: @time ago
cs: @time zpět

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Your search yielded no results
cs: Vyhledávání nepřineslo žádné výsledky.

en: Empty
cs: Prázdný

en: Choice
cs: Možnost

en: White
cs: Bílá

en: revert
cs: vrátit

en: You are here
cs: Jste zde

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Go to page @number
cs: Přejít na stranu @number

en: Grid
cs: Mřížka

en: Show descriptions
cs: Zobrazit popisy

en: Blue
cs: Modrý

en: @user's picture
cs: Obrázek uživatele @user

en: More help
cs: Více nápovědy

en: Preview trimmed version
cs: Náhled zkrácené verze

en: Preview full version
cs: Náhled plné verze

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: No comments available.
cs: Bez komentářů.

en: Black
cs: Černý

en: Expand layout to include descriptions.
cs: Rozšířit rozvržení zahrnutím popisů.

en: Hide descriptions
cs: Schovat popisy

en: Compress layout by hiding descriptions.
cs: Upravit rozvržení skrytím popisů.

en: Effect
cs: Efekt

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: edit permissions
cs: upravit oprávnění

en: original
cs: originál

en: edit role
cs: upravit roli

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Yellow
cs: Žlutá

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární

en: sort ascending
cs: seřadit vzestupně

en: sort descending
cs: seřadit sestupně

en: No blocks in this region
cs: V této oblasti nejsou žádné bloky.

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
cs: Náhled příspěvku ukazuje, jak se příspěvek zobrazí na úvodní stránce nebo při exportu do syndikovaného kanálu. <span class="no-js">Pro přesné oddělení můžete vložit oddělovač „&lt;!--break--&gt;“ (bez uvozovek).</span>

en: Vote count
cs: Počet hlasů

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: No modules are available to uninstall.
cs: Žádné moduly pro odinstalaci nejsou k dispozici

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
cs: Toto téma vyžaduje PHP ve verzi @php_required a je nekompatibilní s verzí !php_version jazyka PHP.

en: Alert
cs: Upozornění

en: width @width
cs: šířka @width

en: height @height
cs: výška @height

en: upscaling allowed
cs: zvětšování povoleno

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
cs: náhodný mezi -@degrees&deg; a @degrees&deg;

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Subscribe to @feed-title
cs: Prihlásit se k odběru @feed-title

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
cs: Pro psaní komentářů se <a href="@login">přihlaste</a> nebo <a href="@register">zaregistrujte</a>.

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
cs: Pro psaní komentářů se <a href="@login">přihlaste</a>.

en: More information about text formats
cs: Více informací o formátech textů

en: Style name
cs: Název stylu

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
cs: Nejsou přidány žádné styly. <a href="!url">Přidat nový styl</a>.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
cs: V tomto stylu nejsou žádné efekty. Přidejte jej vybráním možnosti, která je uvedena níže.

en: view actual size
cs: zobrazit aktuální velikost

en: Sample original image
cs: Ukázka původního obrázku

en: Sample modified image
cs: Ukázka upraveného obrázku

en: Date type
cs: Typ data

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
cs: Tato verze není kompatibilní s Drupalem !core_version a měla by být nahrazena.

en: Requires: !module-list
cs: Vyžaduje: !module-list

en: Required by: !module-list
cs: Vyžadováno: !module-list

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
cs: Žádné slovníky nejsou k dispozici. <a href="@link">Přidat slovník</a>.

en: Show more content
cs: Zobrazit více obsahu

en: @name <em>(locked)</em>
cs: @name <em>(uzamčen)</em>

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Close overlay
cs: Zavřít překryv

en: Drag and drop these blocks to the columns below. Changes are automatically saved. More options are available on the <a href="@dashboard-url">configuration page</a>.
cs: Přetáhněte tyto bloky do sloupců níže. Změny se ukládají automaticky. Více možností je k dispozici na <a href="@dashboard-url">stránce konfigurace</a>.

en: Text Formats
cs: Textové formáty

en: Add other blocks
cs: Přidat jiné bloky

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
cs[0]: Pro odinstalaci @module je nutné nejprve odinstalovat @required_modules
cs[1]: Pro odinstalaci @module je nutné nejprve odinstalovat @required_modules

en: (Machine name: @type)
cs: (Strojové jméno: @type)
