Mobile jQuery Theme (7.x-1.1-beta1) - en to eu translation catalogue (102 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: More
eu: Gehiago

en: Version
eu: Bertsioa

en: view
eu: ikusi

en: Search
eu: Bilatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Back
eu: Itzuli

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Format
eu: Formatua

en: Refresh
eu: Berritu

en: Region
eu: Atal

en: no screenshot
eu: Pantaila-argazkirik ez

en: Check
eu: Egiaztatu

en: Error
eu: Errorea

en: Block
eu: Blokea

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Vocabulary name
eu: Hiztegiaren izena

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Warning
eu: Kontuz

en: OK
eu: Ados

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Uninstall
eu: Desinstalatu

en: Operation
eu: Eragiketa

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: View user profile.
eu: Ikusi erabiltzailearen profila.

en: @time ago
eu: duela @time

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Your search yielded no results
eu: Zure bilaketak ez du emaitzarik lortu

en: Empty
eu: Hutsik

en: Choice
eu: Aukera

en: Info
eu: Informazioa

en: revert
eu: leheneratu

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Go to page @number
eu: Joan @number orrira

en: Grid
eu: Sareta

en: Show descriptions
eu: Erakutsi deskribapenak

en: Blue
eu: Urdina

en: @user's picture
eu: %user(r)en irudia

en: More help
eu: Laguntza gehio

en: Preview trimmed version
eu: Aurreikusi bertsio laburra

en: Preview full version
eu: Aurreikusi bertsio osoa

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: No comments available.
eu: Ez dago iruzkinik eskuragarri.

en: Black
eu: Beltza

en: Hide descriptions
eu: Deskribapenak ezkutatu

en: Compress layout by hiding descriptions.
eu: Konprimatu aurkezpena deskribapenak ezkutatuz.

en: Effect
eu: Efektua

en: Error message
eu: Errore mezua

en: edit permissions
eu: baimenak editatu

en: original
eu: jatorrizkoa

en: edit role
eu: zeregina editatu

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Vertical Tabs
eu: Fitxa bertikalak

en: sort ascending
eu: ordenatu gora

en: sort descending
eu: ordenatu behera

en: No blocks in this region
eu: Blokerik ez atal honetan

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa

en: No modules are available to uninstall.
eu: Ez dago modulurik desinstalatzeko.

en: Alert
eu: Alerta

en: width @width
eu: zabalera @width

en: height @height
eu: altuera @height

en: (active tab)
eu: (atal gaitua)

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
eu: <a href="@login">Saioa hasi</a> edo <a href="@register">erregistratu</a> komentarioak post-eatzeko

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
eu: <a href="@login">Logeatu</a> iruzkinak post-eatzeko

en: More information about text formats
eu: Informazion gehiago testu formatuei buruz

en: Date type
eu: Data mota

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
eu: <a href="@poweredby">Drupal</a>en oinarritua

en: Show more content
eu: Eduki gehio ikusi

en: @name <em>(locked)</em>
eu: @name <em>(blokeatuta)</em>

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Text Formats
eu: Testu formatuak

en: Add other blocks
eu: Gehitu beste bloke batzuk

en: (Machine name: @type)
eu: (Makina izena: @type)
