Mobile jQuery Theme (7.x-1.1-beta1) - en to hu translation catalogue (133 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: More
hu: Több

en: Version
hu: Verzió

en: view
hu: megtekintés

en: Search
hu: Keresés

en: Weight
hu: Súly

en: Parent
hu: Szülő

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Back
hu: Vissza

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Format
hu: Formátum

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Region
hu: Régió

en: no screenshot
hu: nincs képernyőkép

en: Check
hu: Csekk

en: Error
hu: Hiba

en: Forward
hu: Továbbítás

en: Block
hu: Blokk

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Menu link
hu: Menühivatkozás

en: Custom
hu: Egyéni

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Vocabulary name
hu: Szótár neve

en: Overridden
hu: Felülírva

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Mobile
hu: Mobil

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Uninstall
hu: Eltávolítás

en: Operation
hu: Művelet

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: View user profile.
hu: Felhasználói profil megtekintése.

en: @time ago
hu: @time

en: Search results
hu: Találatok

en: Your search yielded no results
hu: Nincs találat.

en: Empty
hu: Üres

en: Choice
hu: Lehetőség

en: Info
hu: Infó

en: White
hu: Fehér

en: revert
hu: visszaállítás

en: Global Settings
hu: Általános beállítások

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Go to page @number
hu: @number. oldalra ugrás

en: Grid
hu: Rács

en: Show descriptions
hu: Leírások megjelenítése

en: Blue
hu: Kék

en: @user's picture
hu: @user képe

en: Grey
hu: Szürke

en: More help
hu: További segítség

en: Preview trimmed version
hu: Bevezető előnézete

en: Preview full version
hu: Teljes tartalom előnézete

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: No comments available.
hu: Nincs megjeleníthető hozzászólás.

en: Black
hu: Fekete

en: Expand layout to include descriptions.
hu: Bővített megjelenítés leírásokkal.

en: Hide descriptions
hu: Leírások elrejtése

en: Compress layout by hiding descriptions.
hu: Tömörebb megjelenítés a leírások elrejtésével.

en: Effect
hu: Hatás

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: edit permissions
hu: jogosultságok szerkesztése

en: original
hu: eredeti

en: edit role
hu: szerepkör szerkesztése

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Yellow
hu: Sárga

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Vertical Tabs
hu: Függőleges fülek

en: sort ascending
hu: növekvő sorrend

en: sort descending
hu: csökkenő sorrend

en: No blocks in this region
hu: Nincs blokk a régióban.

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
hu: A tartalom bevezetőjének előnézete mutatja, hogy miként jelenik meg a címlapon, áttekintő oldalakon vagy megosztáskor.<span class="no-js"> A &lt;!--break--&gt; elválasztó használható arra, hogy pontosan meghatározzuk, hol kell a bevezetőt levágni.</span>

en: Vote count
hu: Szavazatszám

en: Search form
hu: Keresés űrlap

en: No modules are available to uninstall.
hu: Nincs eltávolítható modul.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
hu: Ez a smink a PHP @php_required változatát igényli, és nem működőképes a PHP !php_version változatával.

en: Alert
hu: Riasztás

en: width @width
hu: szélesség @width

en: height @height
hu: magasság @height

en: upscaling allowed
hu: túlméretezés engedélyezve

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
hu: véletlen -@degrees&deg és @degrees&deg között

en: Rebuild theme registry for every page.
hu: Sminknyilvántartás ürítése minden oldalletöltéskor.

en: Main Menu
hu: Főmenü

en: (active tab)
hu: (aktív fül)

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Subscribe to @feed-title
hu: Feliratkozás @feed-title csatornára

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
hu: A hozzászóláshoz <a href="@register">regisztráció</a> és <a href="@login">bejelentkezés</a> szükséges

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
hu: A hozzászóláshoz <a href="@login">be kell jelentkezni</a>

en: More information about text formats
hu: Bővebb információk a szövegformátumokról

en: Style name
hu: Stílus neve

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
hu: Még nem található stílus. <a href="!url">Új stílus hozzáadása</a>

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
hu: Ez a stílus jelenleg nem tartalmaz hatást. Új hatás hozzáadása az alábbi lehetőségekkel történhet.

en: view actual size
hu: jelenlegi méret megtekintése

en: Sample original image
hu: Eredeti kép példa

en: Sample modified image
hu: Módosított kép példa

en: Date type
hu: Adattípus

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
hu: Ez a verzió nem működik együtt a Drupal !core_version változatával, ezért frissíteni kell.

en: Requires: !module-list
hu: Igényli: !module-list

en: Required by: !module-list
hu: !module-list használja

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
hu: <a href="@poweredby">Drupal</a> alapú webhely

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
hu: Nincs elérhető szótár <a href="@link">Szótár hozzáadása</a>.

en: Show more content
hu: További tartalom megjelenítése

en: @name <em>(locked)</em>
hu: @name <em>(zárolt)</em>

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Close overlay
hu: Átfedés bezárása

en: Drag and drop these blocks to the columns below. Changes are automatically saved. More options are available on the <a href="@dashboard-url">configuration page</a>.
hu: A blokkokat „fogd és vidd” módszerrel lehet a lenti oszlopokba helyezni. A változtatások automatikusan mentésre kerülnek. További lehetőségek érhetőek el a <a href="@dashboard-url">beállítás oldalon</a>.

en: Text Formats
hu: Szövegformátumok

en: Add other blocks
hu: További blokkok hozzáadása

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
hu[0]: @module modul eltávolításához először a következő modult kell eltávolítani: @required_modules
hu[1]: @module modul eltávolításához először a következő modulokat kell eltávolítani: @required_modules

en: Star
hu: Csillag

en: (Machine name: @type)
hu: (Programok által olvasható név: @type)

en: Viewport
hu: Látómező
