Mobile jQuery Theme (7.x-1.1-beta1) - en to ka translation catalogue (51 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Comments
ka: კომენტარები

en: More
ka: მეტი

en: Version
ka: ვერსია

en: view
ka: ნახვა

en: Search
ka: ძიება

en: Weight
ka: წონა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Format
ka: ფორმატი

en: Refresh
ka: განახლება

en: Region
ka: რეგიონი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: Roles
ka: როლები

en: Vocabulary name
ka: ლექსიკონის სახელი

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: @time ago
ka: @time წინ

en: Your search yielded no results
ka: ვერაფერი მოიძებნა.

en: Empty
ka: ცარიელი

en: Info
ka: ინფო

en: revert
ka: დაბრუნება

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: Show descriptions
ka: აღწერების ჩვენება

en: Blue
ka: ლური

en: More help
ka: მეტი დახმარება

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: No comments available.
ka: კომენტარები არ არსებობს.

en: Effect
ka: ეფექტი

en: Style name
ka: სტილის სახელი

en: Text Formats
ka: ტექსტის ფორმატები
