Mobile jQuery Theme (7.x-1.1-beta1) - en to lt translation catalogue (119 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: Version
lt: Versija

en: view
lt: peržiūrėti

en: Search
lt: Paieška

en: Weight
lt: Svoris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Back
lt: Atgal

en: Default
lt: Numatytasis

en: Format
lt: Formatas

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Region
lt: Sritis

en: no screenshot
lt: nėra vaizdo

en: Check
lt: Čekis

en: Error
lt: Klaida

en: Block
lt: Blokas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Vocabulary name
lt: Žodyno pavadinimas

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: OK
lt: Gerai

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Operation
lt: Veiksmai

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: View user profile.
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: Empty
lt: Tuščia

en: Choice
lt: Pasirinkimas

en: Info
lt: Informacija

en: White
lt: Baltas

en: revert
lt: sugrąžinti

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Go to page @number
lt: Eiti į @number puslapį

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Show descriptions
lt: Rodyti aprašymus

en: Blue
lt: Mėlyna

en: @user's picture
lt: @user nuotrauka

en: More help
lt: Daugiau pagalbos

en: Preview trimmed version
lt: Peržiūrėti santrauką

en: Preview full version
lt: Peržiūrėti pilną versiją

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: No comments available.
lt: Nėra komentarų.

en: Black
lt: Juoda

en: Expand layout to include descriptions.
lt: Išplėsti išdėstymą įterpient aprašymus.

en: Hide descriptions
lt: Slėpti aprašymus

en: Compress layout by hiding descriptions.
lt: Suspausti išdėstymą paslepiant aprašymus.

en: Effect
lt: Efektas

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: edit permissions
lt: redaguoti teises

en: original
lt: originalas

en: edit role
lt: redaguoti rolę

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Yellow
lt: Geltona

en: Vertical Tabs
lt: Vertikalios kortelės

en: sort ascending
lt: didėjančia tvarka

en: sort descending
lt: mažėjančia tvarka

en: No blocks in this region
lt: Nėra blokų šioje srityje

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
lt: Sutrumpinta įrašo versija rodo, kaip paskelbas įrašas bus vaizduojamas pagrindiniame puslapyje ar eksportuotas sindikacijai. <span class="no-js"> Jūs galite įterpti skirtuką "&lt;!--break--&gt;" (be kabučių), norėdami nurodyti, kurioje vietoje įrašas bus perskirtas.</span>

en: Vote count
lt: Balsų skaičius

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: No modules are available to uninstall.
lt: Nėra ką pašalinti.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
lt: Šiai temai reikia @php_required PHP versijos nes modulis nesuderinamas su !php_version PHP versija

en: width @width
lt: plotis @width

en: height @height
lt: aukštis @height

en: upscaling allowed
lt: didinimas leidžiamas

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
lt: atsitiktinis tarp -@degrees° ir @degrees°

en: @degrees&deg
lt: @degrees°

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Subscribe to @feed-title
lt: Užsiprenumeruoti @feed-title

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
lt: Norėdami komentuoti <a href="@login">prisijunkite</a> arba <a href="@register">užsiregistruokite</a>

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
lt: Norėdami komentuoti<a href="@login">prisijunkite</a>

en: More information about text formats
lt: Daugiau informacijos apie teksto formatus

en: Style name
lt: Stiliaus pavadinimas

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
lt: Šiuo metu šis stilius neturi efektų. Pridėkite pasirinkę vieną iš galimų žemiau.

en: view actual size
lt: peržiūrėti tikrą dydį

en: Date type
lt: Datos tipas

en: Requires: !module-list
lt: Reikia: !module-list

en: Required by: !module-list
lt: Reikalingas: !module-list

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
lt: Svetainė naudoja <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: Show more content
lt: Rodyti daugiau turinio

en: @name <em>(locked)</em>
lt: @name <em>(užrakinta)</em>

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Close overlay
lt: Uždaryti sluoksnį

en: Drag and drop these blocks to the columns below. Changes are automatically saved. More options are available on the <a href="@dashboard-url">configuration page</a>.
lt: Vilkite ir paleiskite šiuos blokus į žemiau esančius stulpelius. Pakeitimai automatiškai išsaugomi. Daugiau parinkčių yra <a href="@dashboard-url">konfigūravimo puslapyje</a>.

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: Add other blocks
lt: Pridėti kitus blokus

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
lt[0]: Norit išdiegti @module, pirmiausia reikia išdiegti : @required_modules
lt[1]: Norit išdiegti @module, pirmiausia reikia išdiegti šiuos modulius: @required_modules
lt[2]: Norit išdiegti @module, pirmiausia reikia išdiegti šiuos modulius: @required_modules

en: Star
lt: Pažymėti

en: (Machine name: @type)
lt: (Mašininis pavadinimas: @type)
