Mobile jQuery Theme (7.x-1.1-beta1) - en to mg translation catalogue (18 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Comments
mg: Heviteny

en: More
mg: Tohiny

en: Search
mg: Karoka

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: No comments available.
mg: Tsy misy heviteny.

en: Search form
mg: Fikarohana

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
mg: Vita avy amin'ny <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: Highlighted
mg: Vaomarika
