Mobile jQuery Theme (7.x-1.1-beta1) - en to mn translation catalogue (51 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: view
mn: харах

en: Search
mn: Хайх

en: Weight
mn: Жин

en: Parent
mn: Эх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: False
mn: Худал

en: Default
mn: Анхны утга

en: Format
mn: Бүтэц

en: Region
mn: Бүс

en: Error
mn: Алдаа

en: Block
mn: Хавтан

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: View user profile.
mn: Хэрэглэгчийн мэдээлэл харах

en: @time ago
mn: @time өмнө

en: Your search yielded no results
mn: Таны хайлт үр дүнгүй гарлаа

en: Empty
mn: Хоосон

en: Choice
mn: Сонголт

en: revert
mn: буцаах

en: Go to page @number
mn: @number хуудас руу

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: No comments available.
mn: Сэтгэгдэлүүд байхгүй байна.

en: original
mn: эх

en: sort ascending
mn: өсөхөөр эрэмбэлэх

en: sort descending
mn: буурахаар эрэмбэлэх

en: Vote count
mn: Саналын тоо

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
mn: Сэтлэгдэл оруулахын тулд <a href="@login">нэвтрээрэй</a> эсвэл <a href="@register">бүртгүүлээрэй</a>

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
mn: Сэтлэгдэл оруулахын тулд <a href="@login">нэвтрээрэй</a>

en: More information about text formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүдийн тухай илүү мэдээлэл

en: Text Formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
