Mobile jQuery Theme (7.x-1.1-beta1) - en to se translation catalogue (21 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Format
se: Formáhtta

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Search results
se: Ohcanbohtosat

en: Your search yielded no results
se: Du ohcamis eai lean bohtosat

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui

en: Go to page @number
se: Mana @number siidui

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
