Mobile jQuery Theme (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (75 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Comments
az: Şərhlər

en: More
az: Daha çox

en: Version
az: Versiya

en: view
az: görünüş

en: Search
az: Axtarış

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Back
az: Geri

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Default
az: Susmaya görə

en: Refresh
az: Yenilə

en: Error
az: Səhv

en: Block
az: Blok

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Menu link
az: Menyu linki

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Roles
az: Rollar

en: Vocabulary name
az: Lüğət adı

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Uninstall
az: Silin

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: View user profile.
az: İstifadəçi profilinə baxın.

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Search results
az: Axtarış nəticələri

en: Empty
az: Boş

en: Info
az: Məlumat

en: White
az: Ağ

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Grid
az: Cədvəl

en: Show descriptions
az: Təsvirləri göstərin

en: More help
az: Daha çox kömək

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: No comments available.
az: Şərh yoxdur.

en: Expand layout to include descriptions.
az: Təsvirləri daxil etmək üçün tərtibatı genişləndirin.

en: Hide descriptions
az: Təsvirləri gizlədin

en: Compress layout by hiding descriptions.
az: Təsvirləri gizlətməklə tərtibatı sıxışdırın.

en: Effect
az: Effekt

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: original
az: orijinal

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Vertical Tabs
az: Şaquli Tablar

en: No blocks in this region
az: Bu bölgədə blok yoxdur

en: Search form
az: Axtarış forması

en: No modules are available to uninstall.
az: Silmək üçün heç bir modul yoxdur.

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Main Menu
az: Əsas menyu

en: Status message
az: Status mesajı

en: Style name
az: Stil adı

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
az: Hazırda bu üslubda heç bir effekt yoxdur. Aşağıdakı variantı seçərək birini əlavə edin.

en: view actual size
az: faktiki ölçüyə baxın

en: Date type
az: Tarix növü
