Mobile jQuery Theme (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (122 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Comments
et: Kommentaarid

en: More
et: Veel

en: Version
et: Versioon

en: view
et: näita

en: Search
et: Otsing

en: Weight
et: Kaal

en: Parent
et: Vanem

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Back
et: Tagasi

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Format
et: Vorming

en: Refresh
et: Värskenda

en: Region
et: Regioon

en: no screenshot
et: eevaade puudub

en: Check
et: Kontrolli

en: Error
et: Viga

en: Block
et: Plokk

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Menu link
et: Menüülink

en: Custom
et: Kohandatud

en: Roles
et: Rollid

en: Vocabulary name
et: Sõnastiku nimi

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Warning
et: Hoiatus

en: OK
et: Olgu

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Uninstall
et: Eemaldamine

en: Operation
et: Operatsioon

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: View user profile.
et: Vaata kasutaja profiili.

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Your search yielded no results
et: Otsing ei andnud tulemusi

en: Empty
et: Tühi

en: Choice
et: Valik

en: White
et: Valge

en: revert
et: tühista

en: Global Settings
et: Kohalikud seaded

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Go to page @number
et: Mine lehele @number

en: Grid
et: Ruudustik

en: Show descriptions
et: Näita kirjeldusi

en: Blue
et: Sinine

en: @user's picture
et: Kasutaja @user pilt

en: More help
et: Detailsem abi

en: Preview trimmed version
et: Kärbitud verisooni eelvaade

en: Preview full version
et: Täisversiooni eelvaade

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: No comments available.
et: Kommentaarid puuduvad.

en: Black
et: Must

en: Expand layout to include descriptions.
et: Laienda kuva, et näidata ka kirjeldusi.

en: Hide descriptions
et: Peida kirjeldused

en: Compress layout by hiding descriptions.
et: Suru kujundus kokku peites kirjeldused.

en: Effect
et: Efekt

en: Error message
et: Veateade

en: edit permissions
et: õiguste muutmine

en: original
et: originaal

en: edit role
et: rolli muutmine

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Yellow
et: Kollane

en: Vertical Tabs
et: Vertikaalsed sakid

en: sort ascending
et: sorteeri kasvavalt

en: sort descending
et: sorteeri kahanevalt

en: No blocks in this region
et: Selles regioonis ei ole plokke

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
et: Postituse kärbitud versioon näitab seda, millisel kujul kuvatakse postitust esilehel või andmevoos. <span class="no-js"> Seadistamaks seda, kust täpselt postitust kärbitakse, on võimalik postitusele lisada eraldaja "&lt;!--break--&gt;" (ilma jutumärkideta).</span>

en: Vote count
et: Häälte arv

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: No modules are available to uninstall.
et: Eemaldamiseks ei ole ühtegi moodulit.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
et: See kujundusmall vajab PHP versiooni @php_required ning pole ühilduv PHP versiooniga !php_version.

en: Alert
et: Hoiatus

en: width @width
et: laius @width

en: height @height
et: kõrgus @height

en: upscaling allowed
et: suurendamine lubatud

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
et: juhuslik vahemikus -@degrees&deg ja @degrees&deg

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Status message
et: Olekuteade

en: Subscribe to @feed-title
et: Liitu @feed-title vooga

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
et: Kommenteerimiseks <a href="@login">logi sisse</a> või <a href="@register">registreeru</a>

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
et: Kommenteerimiseks <a href="@login">logi sisse</a>

en: More information about text formats
et: Rohkem teavet tekstivormingute kohta

en: Style name
et: Stiili nimetus

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
et: Stiilid puuduvad. <a href="!url">Lisa uus</a>.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
et: Selle stiiliga ei ole hetkel seotud ühtegi efekti. Lisa sobiv efekt tehes valik allpool.

en: view actual size
et: kuva tegelikus suuruses

en: Sample original image
et: Algse pildi näidis

en: Sample modified image
et: Muudetud pildi näidis

en: Date type
et: Kuupäeva tüüp

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
et: See versioon ei ühildu Drupali versiooniga !core_version ning see tuleks asendada.

en: Requires: !module-list
et: Vajab mooduleid: !module-list

en: Required by: !module-list
et: Vajalik moodulitele: !module-list

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
et: Süsteemimootor <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
et: Sõnastikke pole. <a href="@link">Lisa sõnastik</a>.

en: Show more content
et: Näita rohkem sissekandeid

en: @name <em>(locked)</em>
et: @name <em>(lukus)</em>

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Close overlay
et: Sulge ülekate

en: Text Formats
et: Tekstivormingud

en: Add other blocks
et: Lisa muid plokke

en: (Machine name: @type)
et: (Süsteemne nimetus: @type)
