Mobile jQuery Theme (7.x-1.1-beta1) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Block
ht: Blòk

en: Footer
ht: Pye paj

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Status message
ht: Mesaj sou eta
