Mobile jQuery Theme (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (49 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: More
mr: अधिक

en: Version
mr: आवृत्ती

en: view
mr: दाखवा

en: Search
mr: शोध

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Back
mr: मागे

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Format
mr: रचना

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Error
mr: तृटी

en: Block
mr: भाग

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: View user profile.
mr: सदस्याबद्दल माहिती पहा

en: @time ago
mr: @time पुर्वी

en: Search results
mr: शोध परिणाम

en: Your search yielded no results
mr: तुमच्या शोधातून कसलेच निष्पण्ण झाले नाही.

en: Choice
mr: पर्याय

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा

en: Go to page @number
mr: @number या पानावर जा

en: @user's picture
mr: @userचे चित्र

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »

en: No comments available.
mr: टिप्पणी उपलब्ध नाही

en: edit role
mr: प्रवेशमर्यादा संच संपादन

en: Vote count
mr: मतांची संख्या

en: Search form
mr: शोध
