Mobile jQuery Theme (7.x-1.1-beta1) - en to nl translation catalogue (128 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Comments
nl: Reacties

en: More
nl: Meer

en: Version
nl: Versie

en: view
nl: weergeven

en: Search
nl: Zoeken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Back
nl: Terug

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Default
nl: Standaard

en: Format
nl: Opmaak

en: Refresh
nl: Verversen

en: Region
nl: Gebied

en: no screenshot
nl: geen schermafdruk

en: Check
nl: Controleer

en: Error
nl: Fout

en: Block
nl: Blok

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Menu link
nl: Menulink

en: Custom
nl: Aangepast

en: Roles
nl: Rollen

en: Vocabulary name
nl: Naam van woordenlijst

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: OK
nl: Ok

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: Operation
nl: Bewerking

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: View user profile.
nl: Gebruikersprofiel weergeven.

en: @time ago
nl: @time geleden

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Your search yielded no results
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd

en: Empty
nl: Leeg

en: Choice
nl: Keuze

en: White
nl: Wit

en: revert
nl: terugzetten

en: Global Settings
nl: Algemene instellingen

en: You are here
nl: U bent hier

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Go to page @number
nl: Ga naar pagina @number

en: Grid
nl: Raster

en: Show descriptions
nl: Beschrijvingen weergeven

en: Blue
nl: Blauw

en: @user's picture
nl: afbeelding van @user

en: More help
nl: Meer hulp

en: Preview trimmed version
nl: Voorbeeldweergave ingekorte versie

en: Preview full version
nl: Voorbeeldweergave volledige versie

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: No comments available.
nl: Geen reacties beschikbaar.

en: Black
nl: Zwart

en: Expand layout to include descriptions.
nl: Vergroot de lay-out om beschrijvingen toe te voegen.

en: Hide descriptions
nl: Beschrijvingen verbergen

en: Compress layout by hiding descriptions.
nl: Lay-out verkleinen door beschrijvingen te verbergen.

en: Effect
nl: Bewerking

en: Error message
nl: Foutmelding

en: edit permissions
nl: toegangsrechten bewerken

en: original
nl: origineel

en: edit role
nl: rol bewerken

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Yellow
nl: Geel

en: Primary
nl: Primair

en: Secondary
nl: Secundair

en: Vertical Tabs
nl: Verticale tabs

en: sort ascending
nl: oplopend sorteren

en: sort descending
nl: aflopend sorteren

en: No blocks in this region
nl: Dit gebied bevat geen blokken

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
nl: De ingekorte versie van uw inzending geeft weer hoe het artikel op de voorpagina gepubliceerd wordt of hoe het als gesyndiceerde inhoud wordt geëxporteerd. <span class="no-js">U kunt "&lt;!--break--&gt;" (zonder aanhalingstekens) invoeren als scheidingsteken om aan te geven waar uw tekst wordt gesplitst.</span>

en: Vote count
nl: Stemtelling

en: Search form
nl: Zoekveld

en: No modules are available to uninstall.
nl: Geen modules beschikbaar voor deïnstallatie.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
nl: Dit thema vereist PHP-versie @php_required en is niet verenigbaar met PHP-versie !php_version.

en: Alert
nl: Alarm

en: width @width
nl: breedte @width

en: height @height
nl: hoogte @height

en: upscaling allowed
nl: vergroten toestaan

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
nl: willekeurig tussen -@degrees&deg en @degrees&deg

en: Rebuild theme registry for every page.
nl: Themaregister voor elke pagina opnieuw opbouwen.

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: Secondary Menu
nl: Secundaire menu

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Subscribe to @feed-title
nl: Abonneer op @feed-title

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
nl: <a href="@login">Login</a> of <a href="@register">registreer</a> om te kunnen reageren

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
nl: <a href="@login">Login</a> om te reageren

en: More information about text formats
nl: Meer informatie over tekstopmaak

en: Style name
nl: Stijlnaam

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
nl: Er zijn momenteel geen stijlen. <a href="!url">Voeg een stijl toe</a>.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
nl: Deze stijl bevat momenteel geen bewerkingen. Voeg een bewerking toe met een van de onderstaande opties.

en: view actual size
nl: op werkelijke grootte bekijken

en: Sample original image
nl: Voorbeeldweergave originele afbeelding

en: Sample modified image
nl: Voorbeeldweergave bewerkte afbeelding

en: Date type
nl: Data type

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
nl: Deze versie is niet compatibel met Drupal !core_version en zou vervangen moeten worden.

en: Requires: !module-list
nl: Vereist: !module-list

en: Required by: !module-list
nl: Vereist voor: !module-list

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
nl: Gebouwd met <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
nl: Geen woordenboek beschikbaar. <a href="@link">Voeg woordenboek toe</a>.

en: Show more content
nl: Meer inhoud weergeven

en: @name <em>(locked)</em>
nl: @name <em>(vergrendeld)</em>

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Close overlay
nl: Overlay sluiten

en: Drag and drop these blocks to the columns below. Changes are automatically saved. More options are available on the <a href="@dashboard-url">configuration page</a>.
nl: Sleep deze blokken naar de onderstaande kolommen. Wijzigingen worden automatisch opgeslagen. Meer opties zijn beschikbaar op de <a href="@dashboard-url">instellingenpagina</a>.

en: Text Formats
nl: Tekstopmaken

en: Add other blocks
nl: Andere blokken toevoegen

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
nl[0]: Om de @module-module te deïnstalleren, moet eerst de volgende module gedeïnstalleerd worden: @required_modules
nl[1]: Om de @module-module te deïnstalleren, moeten eerst de volgende modules gedeïnstalleerd worden: @required_modules

en: (Machine name: @type)
nl: (Systeemnaam: @type)
