Mobile jQuery Theme (7.x-1.1-beta1) - en to pl translation catalogue (125 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Comments
pl: Komentarze

en: More
pl: Więcej

en: Version
pl: Wersja

en: view
pl: przeglądaj

en: Search
pl: Szukaj

en: Weight
pl: Waga

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Back
pl: Wstecz

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Default
pl: Domyślny

en: Refresh
pl: Odśwież

en: no screenshot
pl: brak zrzutu

en: Check
pl: Sprawdź

en: Error
pl: Błąd

en: Forward
pl: Do przodu

en: Block
pl: Blok

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Menu link
pl: Pozycja w menu

en: Custom
pl: Własne

en: Roles
pl: Role

en: Vocabulary name
pl: Nazwa słownika

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Operation
pl: Czynność

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: View user profile.
pl: Wyświetl profil użytkownika.

en: @time ago
pl: @time temu

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Your search yielded no results
pl: Nic nie znaleziono

en: Empty
pl: Pusty

en: Choice
pl: Opcje

en: Info
pl: Informacja

en: White
pl: Biały

en: revert
pl: przywróć

en: Global Settings
pl: Ustawienia Globalne

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Go to page @number
pl: Przejdź do strony @number

en: Grid
pl: Siatka

en: Show descriptions
pl: Pokaż opisy

en: Blue
pl: Niebieski

en: @user's picture
pl: Obrazek użytkownika @user

en: More help
pl: Więcej pomocy

en: Preview trimmed version
pl: Podgląd wersji skróconej

en: Preview full version
pl: Podgląd pełnej wersji

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: No comments available.
pl: Brak dostępnych komentarzy.

en: Black
pl: Czarny

en: Expand layout to include descriptions.
pl: Zajmujący więcej miejsca tryb, w którym wyświetlane są opisy.

en: Hide descriptions
pl: Ukryj opisy

en: Compress layout by hiding descriptions.
pl: Zajmujący mniej miejsca tryb, w którym opisy nie są wyświetlane.

en: Effect
pl: Efekt

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: edit permissions
pl: edytuj uprawnienia

en: original
pl: oryginał

en: edit role
pl: edytuj rolę

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Yellow
pl: Żółty

en: Primary
pl: Główny

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Vertical Tabs
pl: Zakładki pionowe

en: sort ascending
pl: sortuj rosnąco

en: sort descending
pl: sortuj malejąco

en: No blocks in this region
pl: Brak bloków w tym regionie

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
pl: Podgląd wersji skróconej pokazuje, jak wpis będzie wyglądać na głównej stronie lub w kanałach informacyjnych.<span class="no-js"> Miejsce skrócenia można określić za pomocą delimitera "&lt;!--break--&gt;" (bez cudzysłowów).</span>

en: Vote count
pl: Liczba głosów

en: Search form
pl: Formularz wyszukiwania

en: No modules are available to uninstall.
pl: Brak modułów, które można by odinstalować.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
pl: Skórka wymaga PHP w wersji @php_required. Nie jest kompatybilna z aktualnie zainstalowaną wersją !php_version.

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: width @width
pl: szerokość @width

en: height @height
pl: wysokość @height

en: upscaling allowed
pl: dozwolone powiększanie

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
pl: losowo między -@degrees&deg i @degrees&deg

en: Main Menu
pl: Menu Główne

en: (active tab)
pl: (aktywna karta)

en: Status message
pl: Komunikat

en: Subscribe to @feed-title
pl: Subskrybuj @feed-title

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
pl: <a href="@login">Zaloguj się</a> albo <a href="@register">zarejestruj</a> aby dodać komentarz

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
pl: <a href="@login">Zaloguj się</a> aby dodać komentarz.

en: More information about text formats
pl: WIęcej informacji o formatach tekstu

en: Style name
pl: Nazwa stylu

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
pl: Obecnie nie ma styli. <a href="!url">Dodaj nowy styl</a>.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
pl: Obecnie nie ma efektów dla tego stylu. Dodaj nowy wybierając opcję poniżej.

en: view actual size
pl: zobacz faktyczny rozmiar

en: Sample original image
pl: Przykładowy oryginał obrazka

en: Sample modified image
pl: Przykładowa modyfikacja obrazka

en: Date type
pl: Typ daty

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
pl: Obecna wersja nie jest kompatybilna z Drupalem !core_version i powinna zostać nadpisana.

en: Requires: !module-list
pl: Wymaga: !module-list

en: Required by: !module-list
pl: Wymagany przez: !module-list

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
pl: Stronę napędza <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
pl: Brak dostępnych słowników. <a href="@link">Dodaj słownik</a>.

en: Show more content
pl: Pokaż więcej

en: @name <em>(locked)</em>
pl: @name <em>(zablokowano)</em>

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Close overlay
pl: Zamknij nakładkę

en: Drag and drop these blocks to the columns below. Changes are automatically saved. More options are available on the <a href="@dashboard-url">configuration page</a>.
pl: Układ kokpitu można dostosować przeciągając dostępne bloki na poniższe kolumny. Zmiany zapisywane są automatycznie. Więcej opcji jest dostępnych na <a href="@dashboard-url">stronie z konfiguracją</a>.

en: Text Formats
pl: Formaty tekstów

en: Add other blocks
pl: Dodaj inne bloki

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
pl[0]: Aby odinstalować @module, następujący moduł musi zostać najpierw odinstalowany: @required_modules
pl[1]: Aby odinstalować @module, następujące moduły muszą zostać najpierw odinstalowane: @required_modules
pl[2]: Aby odinstalować @module, następujące moduły muszą zostać najpierw odinstalowane: @required_modules

en: (Machine name: @type)
pl: (Nazwa systemowa: @type)
