Mobile jQuery Theme (7.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (49 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: More
gu: વધુ

en: Version
gu: આવૃતિ

en: view
gu: જુઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Error
gu: ભુલ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Vocabulary name
gu: શબ્દભંડોળ નુ નામ

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Uninstall
gu: દૂર કરો

en: Operation
gu: કાર્યો

en: @time ago
gu: @time પહેલા

en: Search results
gu: પરિણામો શોધો

en: Choice
gu: પસંદગી

en: Blue
gu: વાદળી

en: « first
gu: પ્રથમ

en: No comments available.
gu: કોઈ ટિપ્પણીઓ ઉપલબ્ધ નથી.

en: Hide descriptions
gu: વર્ણનો છુપાવો

en: Effect
gu: અસર

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: original
gu: મૂળ

en: No blocks in this region
gu: આ ક્ષેત્ર મા કોઈ વિભાગો નથી

en: Alert
gu: ચેતવણી

en: (active tab)
gu: (સક્રિય ટૅબ)

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો

en: Style name
gu: શૈલીનુ નામ

en: Sample original image
gu: મૂળ ચિત્ર નમૂનો

en: Sample modified image
gu: સંપાદિત ચિત્ર નમૂનો
