Mobile jQuery Theme (7.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (86 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: More
ku: زیاتر

en: Version
ku: وەشان

en: view
ku: پیشاندان

en: Search
ku: گەڕان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Parent
ku: باوان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Format
ku: فۆرمات

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Region
ku: ناوچە

en: no screenshot
ku: هیچ گرتەی پەردەیەک بوونی نیە

en: Error
ku: هەڵە

en: Block
ku: بلۆک

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Vocabulary name
ku: ناوی وشەگەل

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: OK
ku: باشە

en: Width
ku: پانی

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Uninstall
ku: هەڵوەشاندنەوە

en: Operation
ku: کردار

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: View user profile.
ku: هەژماری ئەندام پیشان بدە.

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر

en: Search results
ku: ئەنجامەکانی گەڕان

en: Your search yielded no results
ku: گەڕانەکەت بێ ئەنجام بوو

en: Empty
ku: بەتاڵ

en: Choice
ku: هه‌لبژاردن

en: Info
ku: زانیاری

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Go to page @number
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی @number

en: Show descriptions
ku: زانیاریی زیاتر پیشان بدە

en: Blue
ku: شین

en: @user's picture
ku: @user's وێنەی

en: More help
ku: یارمەتی زیاتر

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: No comments available.
ku: هیچ بۆچوونێک نیه‌

en: Black
ku: ڕەش

en: Hide descriptions
ku: شاردنەوەی دەربارەکان

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: edit permissions
ku: ڕێپێدانەکان دەسکاری بکە

en: edit role
ku: ڕؤڵ دەسکاری بکە

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: sort ascending
ku: بەرەوسەر ڕێکبخە

en: sort descending
ku: بەرەو خوار ڕێکبخە

en: No blocks in this region
ku: هیچ بلۆکێک لەم ناوچەیەدا نییە.

en: Vote count
ku: ژمارەی دەنگدان

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان

en: No modules are available to uninstall.
ku: هیچ مۆدیولێک نییە بۆ هەڵوەشاندنەوە.

en: width @width
ku: پانی @width

en: height @height
ku: بەرزی @height

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش

en: Style name
ku: ناوی شێواز

en: view actual size
ku: پیشاندانی قەبارەی ڕاستەقینە

en: Date type
ku: جۆری بەروار

en: Requires: !module-list
ku: پێویستی هەیە بە: !module-list

en: Required by: !module-list
ku: پێویستە لەلایەن: !module-list

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
ku: ئەم ماڵپەڕە پشت دەبەستێت بە <a href="@poweredby">دروپاڵ</a>

en: Show more content
ku: پێشاندانی ناوەڕۆکی زیاتر

en: Text Formats
ku: فۆرماتەکانی دەق

en: Add other blocks
ku: بلۆکی تر زیادبکە
