Mobile jQuery Theme (7.x-2.0-beta1) - en to lo translation catalogue (14 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: @time ago
lo: @time ທີ່ຜ່ານມາ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ

en: Search form
lo: ແບບຟອມການຄົ້ນຫາ

en: (active tab)
lo: (ແຖບທີ່ກຳລັງໃຊ້ງານ)

en: Status message
lo: ຂໍ້ຄວາມບອກສະຖານະພາບ

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
lo: ລະບົບປະຕິບັດການຫຼັກໂດຍ <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ
