Mobile jQuery Theme (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (114 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Comments
lv: Komentāri

en: More
lv: Vairāk

en: Version
lv: Versija

en: view
lv: skatīt

en: Search
lv: Meklēt

en: Weight
lv: Svars

en: Parent
lv: Vecāks

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Back
lv: Atpakaļ

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Format
lv: Formāts

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Region
lv: Reģions

en: no screenshot
lv: nav ekrānskata

en: Check
lv: Pārbaude

en: Error
lv: Kļūda

en: Forward
lv: Pārsūtīt

en: Block
lv: Bloks

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Vocabulary name
lv: Vārdnīcas nosaukums

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Width
lv: Platums

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Operation
lv: Operācija

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: View user profile.
lv: Skatīt lietotāja profilu.

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: Empty
lv: Tukšs

en: Choice
lv: Izvēle

en: White
lv: Balts

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Global Settings
lv: Globālie uzstādījumi

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Go to page @number
lv: Doties uz @number. lapu

en: Grid
lv: Režģis

en: Show descriptions
lv: Rādīt aprakstus

en: Blue
lv: Zils

en: @user's picture
lv: Lietotāja @user attēls

en: More help
lv: Vairāk palīdzības

en: Preview trimmed version
lv: Pirmsskatīt apgrieztu revīzija

en: Preview full version
lv: Pirmsskatīt pilnu revīziju

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: No comments available.
lv: Nav pieejamu komentāru.

en: Black
lv: Melns

en: Expand layout to include descriptions.
lv: Izvērst izkārtojumu, lai iekļautu aprakstus.

en: Hide descriptions
lv: Slēpt aprakstus

en: Compress layout by hiding descriptions.
lv: Saspiest izkārtojumu, paslēpjot aprakstus

en: Effect
lv: Effekts

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: edit permissions
lv: rediģēt tiesības

en: original
lv: oriģināls

en: edit role
lv: rediģēt lomu

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Yellow
lv: Dzeltens

en: Vertical Tabs
lv: Vertikālās cilnes

en: sort ascending
lv: kārtot pieaugošā secībā

en: sort descending
lv: kārtot dilstošā secībā

en: No blocks in this region
lv: Nav bloku šajā reģionā.

en: Vote count
lv: Balsu skaits

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: No modules are available to uninstall.
lv: Nav iespējams atinstalēt nevienu moduli.

en: width @width
lv: platums @width

en: height @height
lv: augtsums @height

en: upscaling allowed
lv: palielināšana atļauta

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
lv: nejauši starp -@degrees&grādiem un @degrees&grādiem

en: @degrees&deg
lv: @degrees&grādi

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Subscribe to @feed-title
lv: Pieteikties @feed-virsraksts

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
lv: <a href="@login">Pieteikties</a> vai <a href="@register">reģistrēties </a>lai pievienotu komentārus

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
lv: <a href="@login">Pietiekties </a>, lai pievienotu komentārus

en: More information about text formats
lv: Vairāk informācijas par teksta formātiem

en: Style name
lv: Stila nosaukums

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
lv: Pagaidām šajā stilā efektu nav. Pievieno efektu izvēloties opciju zemāk.

en: view actual size
lv: skatīt reālo izmēru

en: Sample original image
lv: Parauga oriģinālais attēls

en: Sample modified image
lv: Parauga modificētais attēls

en: Date type
lv: Datuma tips

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
lv: Balstīts uz <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: Show more content
lv: Rādīt vairāk satura

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti

en: Add other blocks
lv: Pievienot citus blokus

en: (Machine name: @type)
lv: (Mašīnvārds: @type)
