Mobile jQuery Theme (7.x-2.0-beta1) - en to os translation catalogue (24 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Comments
os: Комментари

en: More
os: Ноджы

en: Version
os: Верси

en: view
os: бакаст

en: Search
os: Агуырд

en: Weight
os: Уæз

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Default
os: Æнæивд

en: Format
os: Формат

en: Refresh
os: Сног кæн
