Mobile jQuery Theme (7.x-2.0-beta1) - en to si translation catalogue (19 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: More
si: තව

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Error
si: දෝෂය

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »
