Mobile jQuery Theme (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (119 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Comments
sk: Komentáre

en: More
sk: Viac

en: Version
sk: Verzia

en: view
sk: zobraziť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Weight
sk: Váha

en: Parent
sk: Nadradený

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Back
sk: Späť

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Default
sk: Predvolené

en: Format
sk: Formát

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: no screenshot
sk: bez ukážky

en: Check
sk: Skontroluj

en: Error
sk: Chyba

en: Forward
sk: Preposlať

en: Block
sk: Blok

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Custom
sk: Vlastná

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Vocabulary name
sk: Názov slovníka

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Warning
sk: Varovanie

en: Width
sk: Šírka

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: Operation
sk: Operácia

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: View user profile.
sk: Zobraziť profil používateľa.

en: @time ago
sk: pred @time

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Your search yielded no results
sk: Vyhľadávanie neprinieslo žiadne výsledky.

en: Empty
sk: Prázdne

en: Choice
sk: Možnosť

en: White
sk: Biela

en: revert
sk: vrátiť

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Go to page @number
sk: Prejsť na stranu @number

en: Grid
sk: Mriežka

en: Show descriptions
sk: Zobraziť popisy

en: Blue
sk: Modrá

en: @user's picture
sk: Obrázok používateľa @user

en: More help
sk: Ďalšia pomoc

en: Preview trimmed version
sk: Náhľad skrátenej verzie

en: Preview full version
sk: Náhľad plnej verzie

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: No comments available.
sk: Žiadne komentáre nie sú dostupné.

en: Black
sk: Čierna

en: Expand layout to include descriptions.
sk: Rozšíriť výpis zobrazením popisov.

en: Hide descriptions
sk: Skryť popisy

en: Compress layout by hiding descriptions.
sk: Skrátiť výpis skrytím popisov.

en: Effect
sk: Efekt

en: Error message
sk: Chybová správa

en: edit permissions
sk: upraviť oprávnenia

en: original
sk: pôvodný

en: edit role
sk: upraviť kategóriu používateľov

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Yellow
sk: Žltá

en: Primary
sk: Primárny

en: sort ascending
sk: zoradiť vzostupne

en: sort descending
sk: zoradiť zostupne

en: No blocks in this region
sk: Bez blokov v tejto oblasti

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
sk: Náhľad príspevku ukazuje, ako sa príspevok zobrazí na titulnej stránke alebo pri exporte do čítačky správ. <span class="no-js">Oddeľovač „&lt;!--break--&gt;“ (bez úvodzoviek) použite na mieste, kde má byť váš príspevok rozdelený.</span>

en: Vote count
sk: Počet hlasov

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: No modules are available to uninstall.
sk: Žiadne moduly pre odinštaláciu nie sú k dispozícii.

en: Alert
sk: Výstrahy

en: width @width
sk: šírka @width

en: height @height
sk: výška @height

en: upscaling allowed
sk: zväčšovanie povolené

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
sk: náhodne medzi -@degrees&deg a @degrees&deg

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Subscribe to @feed-title
sk: Odoberať @feed-title

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
sk: Ak chcete komentovať, <a href="@login">prihláste sa</a> alebo <a href="@register">zaregistrujte</a>

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
sk: <a href="@login">Prihlásiť sa</a> pre odoslanie komentárov

en: More information about text formats
sk: Viac informácií o textových formátoch

en: Style name
sk: Názov štýlu

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
sk: Tento štýl nemá zatiaľ žiadne efekty. Pridajte jeden výberom z nižšie uvedených možností.

en: view actual size
sk: zobraziť aktuálnu veľkosť

en: Sample original image
sk: Ukážkový originálny obrázok

en: Sample modified image
sk: Ukážkový modifikovaný obrázok

en: Date type
sk: Typ dátumu

en: Requires: !module-list
sk: Požaduje: !module-list

en: Required by: !module-list
sk: Požadované modulmi: !module-list

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
sk: Beží na <a href="@poweredby">Drupale</a>

en: Show more content
sk: Ukázať ďalší obsah

en: @name <em>(locked)</em>
sk: @name <em>(uzamknuté)</em>

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Close overlay
sk: Zatvoriť vrstvu

en: Text Formats
sk: Textové formáty

en: Add other blocks
sk: Pridať ďalšie bloky

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
sk[0]: Pre odinštalovanie modulu @module, je potrebné, ako prvé, odinštalovať nasledujúci modul: @required_modules
sk[1]: Pre odinštalovanie modulu @module, je potrebné, ako prvé, odinštalovať nasledujúce moduly: @required_modules
sk[2]: Pre odinštalovanie modulu @module, je potrebné, ako prvé, odinštalovať nasledujúce moduly: @required_modules

en: (Machine name: @type)
sk: (strojový názov: @type)
