Mobile jQuery Theme (7.x-2.0-beta1) - en to sl translation catalogue (76 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Comments
sl: Komentarji

en: More
sl: Več

en: view
sl: pogled

en: Search
sl: Išči

en: Weight
sl: Teža

en: Parent
sl: starš

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Default
sl: Privzeto

en: Format
sl: Oblika

en: Refresh
sl: Osveži

en: Region
sl: Regija

en: no screenshot
sl: ni posnetka zaslona

en: Error
sl: Napaka

en: Block
sl: Blok

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Roles
sl: Vloge

en: Vocabulary name
sl: Ime besedišča

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Width
sl: Širina

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Uninstall
sl: Odstrani

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: View user profile.
sl: Prikaži profil uporabnika.

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: Your search yielded no results
sl: Poizvedba ne ujema z nobeno vsebino na strani

en: Choice
sl: Možnost

en: Info
sl: Podatki

en: White
sl: Bela

en: revert
sl: povrni

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Go to page @number
sl: Pojdi na stran %number

en: Show descriptions
sl: Pokaži opise

en: @user's picture
sl: Slika za %user

en: More help
sl: Več pomoči

en: Preview trimmed version
sl: Predogled skrajšane različice

en: Preview full version
sl: Predogled popolne različice

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: No comments available.
sl: Ni komentarjev.

en: Expand layout to include descriptions.
sl: Razširite pogled, da bo vseboval opise.

en: Hide descriptions
sl: Skrij opise

en: Effect
sl: Učinek

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: edit permissions
sl: uredi dovoljenja

en: original
sl: prvotna

en: edit role
sl: uredi vlogo

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: sort ascending
sl: razvrsti naraščajoče

en: sort descending
sl: razvrsti padajoče

en: No blocks in this region
sl: V tem področju ni blokov

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
sl: Skrajšana oblika vaše objave prikazuje, kako bo ta izgledal, ko bo objavljen na prvi strani oziroma v RSS objavi. <span class="no-js">V kolikor hočete sami določiti mesto reza, lahko ročno dodate "&lt;!--break--&gt;" (brez navednic).</span>

en: Vote count
sl: Št. glasov

en: Search form
sl: Iskalnik
