Mobile jQuery Theme (7.x-2.0-beta1) - en to sr translation catalogue (30 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: More
sr: Више

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Default
sr: Подразумевано

en: Region
sr: Регион

en: Error
sr: Грешка

en: Block
sr: Блок

en: Footer
sr: Подножје

en: Roles
sr: Улоге

en: View user profile.
sr: Преглед профила корисника

en: @time ago
sr: Пре @time

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Status message
sr: Статусна порука
