Mobile jQuery Theme (7.x-2.0-beta1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù
