Mobile jQuery Theme (7.x-2.0-beta1) - en to bs translation catalogue (48 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Comments
bs: Komentari

en: Version
bs: Verzija

en: Search
bs: Pretraga

en: Weight
bs: Težina

en: Parent
bs: Roditelj

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: no screenshot
bs: nema screenshota

en: Error
bs: Greška

en: Block
bs: Blok

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Roles
bs: Uloge

en: Vocabulary name
bs: Ime riječnika

en: Overridden
bs: Prepisan

en: Width
bs: Širina

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Uninstall
bs: Deinstalacija

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: View user profile.
bs: Pogledaj korisnički profil.

en: @time ago
bs: prije @time

en: Search results
bs: Rezultati pretrage

en: Your search yielded no results
bs: Vaša pretraga nije dala nikakve rezultate

en: Choice
bs: Izbor

en: revert
bs: vratiti

en: Preview trimmed version
bs: Pregledaj skraćenu verziju

en: Preview full version
bs: Pregledaj punu verziju

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: No comments available.
bs: Nema dostupnih komentara.

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: No blocks in this region
bs: Nema blokova u ovom regionu

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
bs: Skraćena verzija vašeg članka prikazuje kako vaš članak izgleda kada je promovisan na naslovnu stranicu ili kada se izveze u feed. <span class="no-js"> Možete unijeti graničnik "&lt;!--break--&gt;" (bez navodnika) da tačno odredite gdje će se vaš članak razdvojiti.</span>

en: Vote count
bs: Broj glasova

en: Search form
bs: Forma za pretragu
