Mobile jQuery Theme (7.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (120 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Comments
gl: Comentarios

en: More
gl: Máis

en: Version
gl: Versión

en: view
gl: vista

en: Search
gl: Buscar

en: Weight
gl: Peso

en: Parent
gl: Pai

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Back
gl: Voltar

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Default
gl: Predeterminado

en: Format
gl: Formato

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Region
gl: Área

en: no screenshot
gl: non hai captura de pantalla

en: Check
gl: Comprobar

en: Error
gl: Erro

en: Block
gl: Bloque

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: Custom
gl: Personalizado

en: Vocabulary name
gl: Nome do vocabulario

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Warning
gl: Alerta

en: OK
gl: Aceptar

en: Width
gl: Ancho

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Uninstall
gl: Desinstalar

en: Operation
gl: Operación

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: View user profile.
gl: Ver o perfil de usuario/a.

en: @time ago
gl: fai @time

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: Your search yielded no results
gl: A súa busca non produciu ningún resultado

en: Empty
gl: Valeiro

en: Choice
gl: Opción

en: Info
gl: Información

en: White
gl: Branco

en: revert
gl: volver

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Go to page @number
gl: Ir á páxina @number

en: Grid
gl: Grella

en: Show descriptions
gl: Amosar descricións

en: Blue
gl: Azul

en: @user's picture
gl: Imaxe de @user

en: More help
gl: Máis axuda

en: Preview trimmed version
gl: Vista previa da versión recortada

en: Preview full version
gl: Vista previa da versión completa

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: No comments available.
gl: Non hai comentarios dispoñibles.

en: Black
gl: Negro

en: Expand layout to include descriptions.
gl: Produce un deseño menos compacto que inclúe as descricións.

en: Hide descriptions
gl: Ocultar descricións

en: Compress layout by hiding descriptions.
gl: Produce un deseño menos compacto que inclúe as descricións.

en: Effect
gl: Efecto

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: edit permissions
gl: editar permisos

en: original
gl: orixinal

en: edit role
gl: editar rol

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Yellow
gl: Amarelo

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Vertical Tabs
gl: Solapas verticais

en: sort ascending
gl: arranxar ascendente

en: sort descending
gl: arranxar descendente

en: No blocks in this region
gl: Non hai bloques nesta rexión

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
gl: A versión recortada do seu envío amosa como se verá cando esté na páxina principal ou cando sexa exportado para distribución a outros sitios web.<span class="no-js"> Pode inserir o delimitador "&lt;!--break--&gt;" (sen as comiñas) para especificar onde se ten que partir o envío.</span>

en: Vote count
gl: Reconto de votos

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: No modules are available to uninstall.
gl: Non hai módulos dispoñibles para desinstalar.

en: width @width
gl: largo @width

en: height @height
gl: alto @height

en: upscaling allowed
gl: permitense ampliacións

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
gl: Aleatorio entre -@degrees&deg e @degrees&deg

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Subscribe to @feed-title
gl: Subscribirse a @feed-title

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
gl: <a href="@login">Inicie sesión</a> ou <a href="@register">rexístrese</a> para enviar comentarios

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
gl: <a href="@login">Inicie sesión</a> para enviar comentarios

en: More information about text formats
gl: Máis información sobre os formatos de texto

en: Style name
gl: Nome do estilo

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
gl: No hai actualmente efectos neste estilo. Engada un seleccionando unha das opcións de abaixo.

en: view actual size
gl: ver tamaño real

en: Sample original image
gl: Imaxen de mostra orixinal

en: Sample modified image
gl: Imaxe de mostra modificada

en: Date type
gl: Tipo de data

en: Requires: !module-list
gl: Precisa: !module-list

en: Required by: !module-list
gl: Requerido por: !module-list

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
gl: Desenrrolado con <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: Show more content
gl: Mostrar máis contido

en: @name <em>(locked)</em>
gl: @name <em>(bloqueado)</em>

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Close overlay
gl: Pechar superposición

en: Text Formats
gl: Formatos do texto

en: Add other blocks
gl: Engadir outros bloques

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
gl[0]: Para desinstalar @module, o seguinte módulo debe ser desinstalado primeiro: @required_modules
gl[1]: Para desinstalar @module, os seguintes módulos deben ser desinstalados primeiro: @required_modules

en: (Machine name: @type)
gl: (Nome de sistema: @type)
