Mobile jQuery Theme (7.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (60 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: More
hy: Ավելին

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Search
hy: Որոնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Back
hy: Հետ

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Error
hy: Սխալ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: Roles
hy: Դերեր

en: Vocabulary name
hy: Բառարանի անունը

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Width
hy: Լայնություն

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Search results
hy: Որոնման արդյունքները

en: Info
hy: Ինֆո

en: Show descriptions
hy: Ցուցադրել նկարագրությունները

en: @user's picture
hy: @user-ի նկարը

en: « first
hy: « առաջինը

en: No comments available.
hy: Մեկնաբանություններ չկան:

en: Expand layout to include descriptions.
hy: Ընդլարձակել էջը նկարագրությունները ընդգրկելու համար։

en: Hide descriptions
hy: Թաքցնել նկարագրությունները

en: Compress layout by hiding descriptions.
hy: Կրճատել էջը թաքցնելով նկարագրությունները:

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: original
hy: օրիգինալ

en: edit role
hy: խմբագրել դերը

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Vertical Tabs
hy: Ուղղահայաց թաբեր

en: No blocks in this region
hy: Այս ռեգիոնում բլոկեր չկան

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն

en: view actual size
hy: դիտել իրական չափը

en: Date type
hy: Տվյալների տիպ

en: Text Formats
hy: Տեքստի ֆորմատներ
