Mobile jQuery Theme (7.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (104 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Comments
jv: Komèntar

en: More
jv: Lengkapé

en: Version
jv: Versi

en: view
jv: tampilan

en: Search
jv: Goléki

en: Weight
jv: Urutan

en: Parent
jv: Induk

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Default
jv: Gawan

en: Refresh
jv: Anyari

en: no screenshot
jv: ora ana screenshot

en: Error
jv: Salah

en: Block
jv: Blok

en: Menu link
jv: Tautan menu

en: Custom
jv: Kostum

en: Roles
jv: Parāgā

en: Vocabulary name
jv: Jeneng vokabulari

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: Warning
jv: Weling

en: Width
jv: Ambané

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Uninstall
jv: Dicopot

en: Operation
jv: Operasi

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: View user profile.
jv: Tampilna profil panganggo.

en: @time ago
jv: @time kepungkur

en: Search results
jv: Kasilé golékan

en: Your search yielded no results
jv: Panggolékan Sampéyan ora ana kasilé

en: Empty
jv: Kosong

en: Choice
jv: Pilihan

en: revert
jv: balékna

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Go to page @number
jv: Nang kaca @number

en: Show descriptions
jv: Tampilna katrangané

en: @user's picture
jv: Foto @user's

en: More help
jv: Bantual selengkapé

en: Preview trimmed version
jv: Tampilna versi sing dipotong

en: Preview full version
jv: Tampilna versi lengkap

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: No comments available.
jv: Ora ānā komèntar sing cumawis.

en: Expand layout to include descriptions.
jv: Megaraké tata-letak kanggo ngiséni katrangané.

en: Hide descriptions
jv: Umpetna katrangané

en: Compress layout by hiding descriptions.
jv: Tetelānā tata-letak kanggo ngumpetna katrangané.

en: Effect
jv: Efék

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: edit permissions
jv: sunting kawenangan

en: original
jv: asli

en: edit role
jv: nyunting paraga

en: Warning message
jv: Welingan

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Vertical Tabs
jv: Tabs vertikal

en: sort ascending
jv: urutan maju

en: sort descending
jv: urutan mundur

en: No blocks in this region
jv: Ora ānā blok nang region iki

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
jv: Versi irisan saka tulisan Sampéyan nudhuhaké kaya apa tulisan Sampéyan nalika dipromosikna nang kaca utama utawa nalika diekspor kanggo sindikasi.<span class="no-js"> Sampéyan bisa nyisipaké kode watesan "&lt;!--break--&gt;" (tanpa tandha petik) kanggo ngapiki nalika tulisan Sampéyan dipisah.</span>

en: Vote count
jv: Jumlah pilihan

en: Search form
jv: Form panggolèkan

en: No modules are available to uninstall.
jv: Ora ānā modul cumawis sing bisa dicopot.

en: width @width
jv: ambané @width

en: height @height
jv: dhuwure @height

en: upscaling allowed
jv: oléh digedhéaké

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
jv: ngacak antarané -@degrees&deg lan @degrees&deg

en: (active tab)
jv: (tab aktif)

en: Status message
jv: Status pesen

en: Subscribe to @feed-title
jv: Langganan @feed-title

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
jv: <a href="@login">Login</a> utawa <a href="@register">Ndaftar</a> kanggo komèntar

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
jv: <a href="@login">Login</a> kanggo komèntar

en: More information about text formats
jv: Informasi saklengkape ngenani format teks

en: Style name
jv: Jeneng gagrag

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
jv: Saiki ora ānā efek nang njerone gagrag. TAmbah salah siji kanthi milih opsi nang ngisor iki.

en: view actual size
jv: tonton ukuran asline

en: Sample original image
jv: Conto gambar asli

en: Sample modified image
jv: Conto gambar owahan

en: Date type
jv: Tipe data

en: Requires: !module-list
jv: Mbutuhaké: !module-list

en: Required by: !module-list
jv: Dibutuhaké déning: !module-list

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
jv: Digawé karo <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: Show more content
jv: Tampilna luwih akéh kontén

en: @name <em>(locked)</em>
jv: @name <em>(dikunci)</em>

en: Close overlay
jv: Nutup overlay

en: Text Formats
jv: Format tèks

en: Add other blocks
jv: Tambah blok liyané

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
jv[0]: Kanggo nyopot modul @module, modul iki kudu dicopot dhisik: @required_modules
jv[1]: Kanggo nyopot modul @module, modul-modul iki kudu dicopot dhisik: @required_modules

en: (Machine name: @type)
jv: (Jeneng mesin: @type)
