Mobile jQuery Theme (7.x-2.0-beta1) - en to my translation catalogue (52 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: More
my: ပို၍

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Search
my: ရှာရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Format
my: ပုံစံ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Check
my: စစ်ဆေး

en: Error
my: အမှား

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: View user profile.
my: Profile ကိုကြည့်ရန်

en: @time ago
my: @time အချိန်က

en: Search results
my: ရှာလို့ရသောရလဒ်များ

en: Your search yielded no results
my: သင့်ရှာဖွေသည့်အကြောင်းအရာအတွက် ရလာဒ်မရှိပါ/ ပြန်ကြားချက်များ မရရှိပါ

en: Info
my: အချက်အလက်

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Go to page @number
my: စာမျက်နှာ @number  သို့သွားရန်

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
my: မှတ်ချက်ရေးရန်အတွက် <a href="@login">Login ၀င်ပါ</a> သို့မဟုတ် <a href="@register">အသင်း၀င်ပါ။</a>

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
my: <a href="@poweredby">Drupal</a> ဖြင့်ဖန်တီးသည်။
