Mobile jQuery Theme (7.x-2.0-beta1) - en to oc translation catalogue (114 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Comments
oc: Comentaris

en: More
oc: Mai

en: view
oc: veire

en: Search
oc: Recercar

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Back
oc: Precedent

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Default
oc: Per defaut

en: Refresh
oc: Refresca

en: no screenshot
oc: pas de captura d'ecran

en: Check
oc: Verificar

en: Block
oc: Blòt

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Menu link
oc: Ligam del menú

en: Custom
oc: Personalizat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Vocabulary name
oc: Nom del vocabulari

en: Overridden
oc: Espotit

en: Warning
oc: Avertiment

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Width
oc: Largor

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Uninstall
oc: Desinstallar

en: Operation
oc: Operacion

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: View user profile.
oc: Veire lo perfil d'utilizaire.

en: @time ago
oc: i a @time

en: Search results
oc: Resultats de la recèrca

en: Your search yielded no results
oc: Vòstra recèrca a pas donat cap de resultat

en: Empty
oc: Void

en: Choice
oc: Causida

en: White
oc: Blanc

en: revert
oc: restablir

en: Global Settings
oc: Paramètres generals

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Go to page @number
oc: Anar sus la pagina @number

en: Grid
oc: Grasilha

en: Show descriptions
oc: Afichar las descripcions

en: Blue
oc: Blau

en: @user's picture
oc: Retrait de @user

en: Grey
oc: Gris

en: More help
oc: Mai d'ajuda

en: Preview trimmed version
oc: Apercebut de la version abreujada

en: Preview full version
oc: Apercebut de la version completa

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: No comments available.
oc: Cap de comentari pas disponible.

en: Black
oc: Negre

en: Expand layout to include descriptions.
oc: Produtz una mesa en pagina mens compacta qu'inclutz de descripcions.

en: Hide descriptions
oc: Amagar las descripcions

en: Compress layout by hiding descriptions.
oc: Produtz una mesa en pagina mai compacta en amagant las descripcions.

en: Effect
oc: Effet

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: edit permissions
oc: modificar los dreches d'accès

en: edit role
oc: modificar lo ròtle

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Yellow
oc: Jaune

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Vertical Tabs
oc: Onglets verticals

en: sort ascending
oc: triar per òrdre creissent

en: sort descending
oc: triar per òrdre descreissent

en: No blocks in this region
oc: Pas cap de blòt dins aquela region

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
oc: La version retalhada de vòstres mandadisses fa veire quin aspècte an los que son promolguts sus la pagina d'acuèlh o quand son exportats per una sindicacion. <span class="no-js"> Podètz inserir lo delimitador "&amp;lt;!--break--&amp;gt;;" (sens las verguetas) per apondre lo punt de talh del mandadís.</span>

en: Vote count
oc: Recompte de vòtes

en: Search form
oc: Formulari de recèrca

en: No modules are available to uninstall.
oc: Cap de modul pòt pas èsser desinstallat.

en: width @width
oc: largor @width

en: height @height
oc: nautor @height

en: upscaling allowed
oc: agrandiment autorizat

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
oc: Generacion aleatòria entre -@degrees&deg e @degrees&deg

en: (active tab)
oc: (onglet actiu)

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Subscribe to @feed-title
oc: Soscriure a @feed-title

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
oc: <a href="@login">Connectatz-vos</a> o <a href="@register">enregistramentu-vos</a> per mandar comentaris

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
oc: <a href="@login">Connectatz-vos</a> per mandar comentaris

en: More information about text formats
oc: Mai d'entresenhas suls formats de tèxte

en: Style name
oc: Nom de l'estil

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
oc: Actualment no e a efièits en aqueste estil. Apondètz-ne un seleccionant una opcion de sota.

en: view actual size
oc: veure en talha real

en: Sample original image
oc: Image original d'exemple

en: Sample modified image
oc: Image modificada d'exemple

en: Date type
oc: Tipe de data

en: Requires: !module-list
oc: Requesís : !modul-list

en: Required by: !module-list
oc: Requis per : !modul-list

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
oc: Propulsat per <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: Show more content
oc: Aficha mai contengut

en: @name <em>(locked)</em>
oc: @name <em>(blocat)</em>

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Close overlay
oc: Tampar l'avant plan

en: Text Formats
oc: Formats de tèxte

en: Add other blocks
oc: Apondètz autres blòts
