Mobile Number (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Country
bs: Zemlja

en: Required
bs: Obavezno

en: Optional
bs: Opcionalno
