Mobile Number (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Required
ka: სავალდებულო
