Mobile Number (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Country
nl: Land

en: Required
nl: Verplicht

en: Optional
nl: Optioneel

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Allowed Countries
nl: Toegestane Landen

en: Country code
nl: Landcode

en: Resend
nl: Opnieuw verzenden

en: Country name
nl: Landnaam

en: Not installed.
nl: Niet geïnstalleerd.

en: Verification
nl: Verificatie

en: Verify
nl: Controleren

en: Verified
nl: Geverifieerd

en: Unique
nl: Uniek

en: Mobile Number
nl: Gsm-nummer

en: Invalid code.
nl: Ongeldige code.

en: Verification Code
nl: Verificatiecode

en: Unable to deliver the code. Please contact support.
nl: Kan de code niet versturen. Neem contact op met support.

en: Code resent
nl: Code opnieuw verzonden
