Mobile Number (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Country
te: దేశం

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Optional
te: ఐచ్చికం
