Mobile Number (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (49 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Country
hu: Ország

en: Required
hu: Szükséges

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Allowed Countries
hu: Engedélyezett országok

en: Default Country
hu: Alapértelmezett ország

en: Country Code
hu: Országkód

en: Country code
hu: Országkód

en: Resend
hu: Újraküldés

en: Verification Message
hu: Megerősítő üzenet

en: Country name
hu: Országnév

en: Not installed.
hu: Nincs telepítve.

en: Verification
hu: Ellenőrzés

en: Verify
hu: Ellenőriz

en: Verified
hu: Megerősített

en: Not verified
hu: Nem megerősített

en: Unique
hu: Egyedi

en: Mobile Number
hu: Mobilszám

en: Invalid code.
hu: Érvénytelen kód.

en: Verification Code
hu: Megerősítő kód

en: Unable to deliver the code. Please contact support.
hu: Nem sikerült kézbesíteni a kódot. Kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot.

en: Code resent
hu: Kód újraküldve

en: Yes, only verified numbers
hu: Igen, csak megerősített számok

en: Should mobile numbers be unique within this field.
hu: Mobilszámoknak egyedieknek kell lenniük ennél a mezőnél.

en: Default country for mobile number input.
hu: Telefonszám bevitel alapértelmezett országa.

en: Allowed counties for the mobile number. If none selected, then all are allowed.
hu: Engedélyezett országok a mobilszámhoz. Ha nincs kijelölve egy sem, akkor az összes engedélyezett.

en: Default country is not in one of the allowed countries.
hu: Alapértelmezett ország nincs benne az engedélyezett országok között.

en: International Number
hu: Nemzetközi szám

en: Local Number
hu: Helyi szám

en: Verified Status
hu: Megerősítés állapota

en: Show as TEL link
hu: A hivatkozás megjelenítése „TEL” formában

en: Show as plaintext
hu: Megjelenítés, mint egyszerű szöveg

en: Show as country name
hu: Megjelenítés, mint országnév

en: Show as country code
hu: Megjelenítés, mint országkód

en: Use this field for two-factor authentication
hu: Ennek a mezőnek a használata a kétlépcsős azonosításhoz (TFA)

en: Send verification code
hu: Megerősítő kód küldése

en: A verification code has been sent to your mobile. Enter it here.
hu: Egy megerősítő kódot küldtünk a megadott mobileszközre. Ezt kell ide beírni.

en: Verfiy
hu: Megerősítés

en: Enable two-factor authentication
hu: Kétlépcsős azonosítás (TFA) engedélyezése

en: Phone number in %field is required.
hu: Telefonszám megadása kötelező ezen a mezőn: %field

en: The phone number %value provided for %field is not a valid mobile number for country %country.
hu: A megadott %value telefonszám %field mezőnél nem érvényes mobilszám a következő országban: %country

en: The country %value provided for %field is not an allowed country.
hu: A megadott %value ország nem engedélyezett a kitöltött %field mezőnél.

en: An error occurred while sending sms.
hu: Hiba történt az SMS üzenet küldése közben.

en: Mobile number field with sms verification.
hu: Mobilszám mező SMS-ben való megerősítéssel.

en: A verification code was sent to %clue. Enter the @length-character code sent to your device.
hu: %clue részére a megerősítő üzenet elküldve, ami @length-character karakter hosszú. Ezt az eszközére elküldött kódot kell beírni.

en: The country %value provided for %field does not match the mobile number prefix.
hu: A megadott %value ország %field mezőnél nem azonos a mobilszám előtagjával.
