Mobile Number (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Required
ps: غوښتى

en: Optional
ps: اختياري
