Mobile Number (7.x-1.0-alpha4) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: None
de: Keine

en: Country
de: Land

en: Required
de: Erforderlich

en: Phone number
de: Telefonnummer

en: Default Country
de: Standardland

en: Country Code
de: Landescode

en: Country code
de: Länderkennung

en: Resend
de: Erneut senden

en: Country name
de: Landesname

en: Not installed.
de: Nicht installiert.

en: Verification
de: Verifizierung

en: Verify
de: Überprüfen

en: Verified
de: Überprüft

en: Unique
de: Eindeutig

en: Mobile Number
de: Handynummer

en: Invalid code.
de: Code ungültig.
