Mobile Number (7.x-1.0-alpha4) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Country
ga: Tír

en: Phone number
ga: Fón
