Mobile Number (7.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Required
gu: જરૂરી

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક
