Mobile Number (7.x-1.0-alpha5) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: Country
uk: Країна

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Country Code
uk: Код країни

en: Country code
uk: Код країни

en: Resend
uk: Надіслати ще раз

en: Country name
uk: Назва країни

en: Not installed.
uk: Не встановлено.

en: Verification
uk: Перевірка

en: Verify
uk: Перевірити

en: Verified
uk: Перевірено

en: Unique
uk: Унікальне

en: Mobile Number
uk: Номер мобільного телефону
