Mobile Switch (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Administer site configuration
ta: தள அமைவு மேலாண்மை

en: Administer themes
ta: தீம்களை நிர்வகி
