Mobile Switch (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Caches cleared.
af: Kas is skoongemaak.
