Mobile Switch (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Caches cleared.
bo: བར་གསོག་གཙང་སེལ་བྱས་ཚར།

en: Administer site configuration
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད་ལ་དོ་དམ་རྒྱག་པ

en: Administer themes
bo: བརྗོད་གཞིར་དོ་དམ་རྒྱག་པ
