Mobile Switch (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Development
he: פיתוח

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Advanced
he: מתקדם

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Theme settings
he: הגדרות ערכת עיצוב

en: Caches cleared.
he: המטמונים נוקו.

en: Administer site configuration
he: ניהול הגדרות אתר

en: Administer themes
he: ניהול עיצובים
