Mobile Switch (7.x-1.5) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Basic settings
el: Βασικές ρυθμίσεις

en: Caches cleared.
el: Τα περιεχόμενα των λανθάνουσων μνημών διαγράφηκαν.

en: Administer site configuration
el: Διαχείριση διευθέτησης ιστοτόπου

en: Administer themes
el: Διαχείριση θεματικών παραλλαγών
